Hej, Jędrek!

hej

Ogólnopolski Tydzień Czytania Dzieciom w naszej szkole właśnie wystartował. Każda klasa otrzymała książkę, którą nauczyciele będą czytać codziennie przez 10 minut na pierwszej lekcji.

Dziś odbyły się także pierwsze warsztaty czytelnicze z książką połączoną z komiksem "Hej, Jędrek! Przepraszam, czy tu borują?". Najpierw czytamy fragmenty książki o brawurowym śledztwie tytułowego Jędrka tropiącego złodziejkę diamentów, potem w grupach tworzymy własne historie.

XVI Ogólnopolski Tydzień Czytania Dzieciom

tn abcxxi plakat A2 czytanie zbliza

Minął rok i znowu bierzemy udział w Ogólnopolskim Tygodniu Czytania Dzieciom - imprezie organizowanej przez bibliotekę szkolną we współpracy z Fundacją ABC XXI "Cała Polska czyta dzieciom".

Co się wydarzy w naszej szkole między 5 a 9 czerwca?

Konkurs fotograficzny "Książkomaniacy" rozstrzygnięty!

tn 11

I miejsce zdobyło zdjęcie drużyny z VI a w składzie: Maja Hańczuk, Julka Klukowska, Weronika Solarska

maniacy2:)
II miejsce zdobyło zdjęcie drużyny z V a w składzie: Kamila Frąckiewicz, Laura Makarewicz, Julka Wąsewicz :)